Ceník

Svatební fotografie

Chcete-li si Váš svatební den užít a vypadat skvěle na svatebních fotografiích, rezervujte si profesionálního svatebního fotografa Zdeňka Hajna pro Váš svatební den v Jihlavě či v jiné lokalitě České Republiky.
Profesionální fotograf Zdeněk Hajn, svatební fotograf s více než 10 lety zkušeností ve fotografování svateb a svatebních portrétů, pro Vás vytvoří unikátní kolekci fotografií Vašeho velkého dne. Užijte si svůj svatební den a přenechte fotografování profesionálům.

Svatba je jedinečnou událostí a Vaše svatební fotografie se stávají jedinou hodnotnou vzpomínkou zachycující Vaši krásu a také atmosféru, která panovala během Vašeho svatebního dne.

Cena za svatební fotografie je smluvní a je závislá na rozsahu (časové náročnosti) focení. Předání díla je obvykle do 14 dnů od termínu svatby, pokud se nedohodneme jinak. Využijte kontaktní formulář, ve zprávě mi pošlete termín svatby, představu o rozsahu focení a Vámi navrženou cenu.

Portétní, glamour a ostatní focení

Fotograf Zdeněk Hajn Vás vyfotografuje a vytvoří originální portrétní fotografie – nabízíme profesionální fotografování v ateliéru, zajímavém interéru nebo v zajímavém prostředí (exteriéru).

Nabízíme také focení portrétů, glamour, boudoir, aktů… Můžete mít i fotografie jako super modelka, s profesionální vizáží a v luxusním prostředí.

Chcete zjistit cenu takového focení? Využijte kontaktní formulář, ve zprávě mi pošlete typ focení, předpokládanou lokaci a stylizaci fotek, informaci, zda požadujete profesionální vizáž (líčení, účes).

Kreativně zpracované fotografie Vám obohatí interiér Vašeho životního či pracovního prostoru a přinesou radost a potěšení Vám či Vašim blízkým.

Reportážní fotografie

Reportážní fotografie je hodně náročná na kvalitu fotovybavení a je závislá na pohotovosti fotografa, na jeho smyslu předvídat události, být vždy připraven stisknout spoušť.
Události buď zachycené jsou a nebo nejsou. Nenechte Vaše akce náhodě a svěřte fotografování tomu, kdo s tím má zkušenosti.

Rádi byste zdokumentovali svou akci? Nabízím Vám vyfotografování Vašich večírků, akcí, maturítních plesů – od 250,- Kč/hod.